Hukuk Fakültesi Dikey Geçiş

Hukuk Fakültesi Dikey Geçiş

Hukuk Fakültesi Dikey Geçiş, Uluslararası Travnik Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dikey Geçiş Lisans Tamamlama sizin hayalinizdekileri yerine getirecek bir pro

İçindekiler

Hukuk Fakültesi Dikey Geçiş

Hukuk Fakültesi Dikey Geçiş, Uluslararası Travnik Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dikey Geçiş Lisans Tamamlama sizin hayalinizdekileri yerine getirecek bir projedir. Eğer Adalet Meslek Yüksek okulu mezunu iseniz ve elinizde ön lisans diplomanız varsa artık bir hukuk fakültesine girmeniz sadece sizin kararınıza bağlı. Ayrıca tamamen Türkçe eğitim görecek ve sizi dünya hukuk literatürüne hakim öğretim üyeleri karşılayacak.
Herkesin aklındaki eğitimin olması imkansız gibi durur, fakat bunların oluşabileceği zamanlar ve şartlar da oluşmaktadır. Tabiki bunlar önemli işbirlikleri ve insana değer veren kadrolarla olmaktadır. İşte bu program da sizlere böyle bir ağacın meyvesi olarak geliyor. Avrupa’nın en ucuz merkezi olan Travnik, Bosna Hersek’in de en müstesna bölgesidir. Osmanlı zamanının kültürel miraslarını taşıyan, tüm mabetleriyle ziyaretçilerine selam duran bu şehir artık üniversitesi ile de tüm kesimlerin dikkatlerini çekmektedir. Uluslararası Travnik Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dikey Geçiş Lisans Tamamlama eğitimi sizlere en başta çok önemli bir hukuk fakültesi diploması katacak. Bunun değerini hepimiz çok iyi biliyoruz. Fakat biz bundan daha önemli bir noktayı daha sizlerle paylaşmak istiyoruz. O da herkesin istediği bölümde ve istediği şekilde eğitim görecek olmasıdır. Uluslararası Travnik Üniversitesi’ne dikey geçiş yapan Adalet Meslek Yüksek okulu mezunu arkadaşlarımızın hepsinin amacı güçlü bir hukukçu olmaktır ve bundan dolayı da hayallerinde hep hukuk fakültesi yaşatmaktadırlar. İşte bundan dolayı da bu programa kayıt olup direkt olarak hiçbir koşul gerekmeden 3. Sınıftan eğitimine başlayan öğrencilerimizin çok büyük başarılara imza atabileceğini biliyoruz. Kendilerine verilen böylesine önemli bir fırsatı tepmeden kabul eden ve Bosna Hersek’te hukuk fakültesi eğitimi alan kişilerin geleceklerinde de önemli bir kariyer oluşturacakları herkesin malumudur.
Programın YÖK denkliği de %100 olarak bulunmaktadır. Uluslararası Travnik Üniversitesi ve Yükseköğretim Kurumu arasında yapılan anlaşmalar sonucunda mezun olan her öğrenci dilediği takdirde Türkiye’ye dönüşünde YÖK’e başvurarak denklik için talepte bulunabilmektedir. Ayrıca Türkiye’de YÖK’ün denkliği ile birlikte Türk hukuku ile aradaki farkların kapatılması ve avukatlık gibi bir mesleğin icra edilebilmesi için YÖK 1 yıllık bir eğitim verdirmektedir. Bunun da sayesinde artık tam anlamıyla bir mezun olunmakta ve Türkiye’de avukatlık başta olmak üzere istenirse savcılık veya hakimlik gibi diğer hukuk mesleklerine de başvurulabilmektedir. Uluslararası Travnik Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dikey Geçiş Lisans Tamamlama eğitimi sonucunda ayrıca istenirse Bosna Hersek’te direkt olarak avukatlık ile ilgili başvuru da yapılabilmektedir. Böylece iş olanakları da katlanabilmekte ve 2 yıl önce Adalet Meslek Yüksek okulu sonrası ne yapacağını düşünen öğrencilerimiz program sonrası birçok fırsatı eline geçirebilmektedir.
Yaşam koşulları da bir diğer önemli kıstastır. Bir kişi yurtdışında eğitim alacağı zaman oranın gelir düzeyini ve buna bağlı olarak da geçinme seviyesini bilmek ister. Bu konuda Travnik Avrupa’nın en rahat ve de adeta öğrenci dostu kentidir. Fiyatların son derece düşük olduğu ve Türkiye’deki genel fiyatların çok altında bir geçim dengesinin oluşturulabildiğini söyleyebilmekteyiz. Uluslararası Travnik Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dikey Geçiş Lisans Tamamlama programı boyunca harcadığınız paranın Türkiye’de 1 yılda harcayacağınız paraya eşit olduğunu söylersek çok da yanılmış olmayız. Oldukça düşük harçlıklarla dahi öğrenim hayatlarını gayet iyi bir şekilde sürdüren çok sayıda öğrenci bulunmaktadır. Siz de hem çok cüzi miktarlarda harcayarak hem de hukuk fakültesi mezunu olmak istemez misiniz?

Puanla
[OY: 3 Ortalama: 2.3]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!