Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık

Sizler de birçok kişi gibi Bosna Hersek üniversitesi mimarlık fakültesi ile bu alanda en kaliteli eğitimleri alabilirsiniz. Bu ülke de alacağınız..

Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık

Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık bölümü öğrencilerinin değerli yorumlarıyla Bosna Hersek üniversitelerinin eğitim kalitesi hakkında herkesin bir fikri oluşmuş durumdadır.

Bosna Hersek üniversitelerinde eğitim görmenin en cazip taraflarından birisi, sınav zorunluluğunun bulunmamamsıdır. Mimarlık fakültesi öğrencisi olmak için sadece bizimle tanışmanız ve gerekli evrakları oluşturmanız yeterli olmaktadır: Sınava giriş gibi bir zorunluluk bulunmamaktadır. Bosna Hersek üniversitelerinden bir tanesi hariç hepsinde Boşnakça eğitim verilmektedir. Sadece Uluslararası Uluslararası Travnik Üniversitesinde Türkçe destekli eğitim verilmektedir. Dilerseniz eğitiminiz yabancı dilde dilerseniz ise Türkçe olabilir. Eurostar yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ekimiz ile görüşmeleriniz sırasında, istekleriniz belirlenecek ve de ona göre tekliflerimizi size sunabileceğiz.

Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık Fakültesi öğrenciliğinin bedeli 2500 Euro’dur. Uluslararası Uluslararası Travnik Üniversitesinde öğrenci olmanın maddi olarak da çok büyük bir külfeti bulunmamaktadır. Çok kaliteli bir Avrupa eğitimi bu sayede çok uygun şartlarda alınabilmektedir. Öğrenci olarak dilediğiniz gibi evlerde de kalabilirsiniz. Bunun için Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ekibi içerisinde sizinle ilgili olan çalışanımız, size en iyi evleri gösterebilmektedir. Videolar sayesinde kalabileceğiniz evler size isletildikten sonrasında, kararınıza göre henüz siz Travnik’e gitmeden eviniz kiralanmış ve de sizin için hazırlanmış olacaktır. Evleri Travnik’te hem müstakil hem de apartman dairesi olarak bulunabilmektedir. Üniversitenin yurt imkânı da bulunmaktadır. Yurt ortamında olmak isteyen öğrenciler için Eurostar eğitim danışmanınız sizin için randevu işlemlerini halledecektir.

Bosna Hersek üniversitesi Mimarlık fakültesinde okurken yurtta kalmak isteyip de kalamayan çok sayıda öğrenci bulunmaktadır. Bunun nedeni kontenjandır. Çok talebi olan üniversitenin bu sorunu çözmesi beklenmektedir. Üniversitenin çevresinde uygun fiyata kiralık evlerin olması aslında öğrencilerin sıkıntı yaşamalarına engel olmaktadır. Lakin yine de üniversitenin yurt kapasitesini yükseltmesi yönünde talepler bulunmaktadır. Üniversitenin bu talepleri ciddi bir değerlendirmeye aldığı bilinmektedir. Bu değerlendirme sonucunda ek bir yurt binasını yapılabileceği haberler gelmekte olsa da henüz üniversite tarafından bir açıklama yapılmamıştır. Üniversitenin bulunduğu Travnik, özellikle Türk öğrenciler için çok beğenilen bir yerdir. Türkçe destekli eğitim verildiği için bölgede çok Türk konuşlanmış durumdadır. Bazı aileler çocuklarıyla birlikte Travnik’te ev tutup yaşamaktadırlar.

#bosnaherseküniversitesimimarlık

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!