Bosna Hersek Eğitim Danışmanlığı

Bosna Hersek Eğitim Danışmanlığı

Bosna Hersek eğitim danışmanlığı için bizi tercih etmeniz halinde sizlere en doğrulardan haberler verebiliriz. Adımızı sektörde herkes tanımaktadır çünkü yıllardır öğrencilerin yurtdışı eğitim planlamalarını yapmaktayız. Fikri ile gelen öğrencilere de henüz ne yapmak istediğine tam karar verememiş olan öğrencilere de destek olabilmekten yana gururluyuz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı bünyesinde profesyonel bir ekip sizler için çalışmaktadır. Ekibimizdeki her çalışan, öğrenci ve ailelerinin bilmeleri gerekli olan her bilgiyi otomatik olarak paylaşmak istemektedirler. Bunu için de görüşmelerimizin her biri toplantı formatında yapılmaktadır. Bazen ekipten bir kaç uzman ile birlikte katıldığımız toplantılarda aileler kendilerini güven içinde hissedebilmektedirler. Yabancı bir ülkede eğitim hem çok heyecan verici hem de bir miktar tedirginlik uyandırıcı bir fikir olarak görülmektedir. Bu da doğrudur. Yabancı bir ülke her zaman bilinmeyenlerle doludur ve bu da kişilerde tedirginliğe yol açmaktadır.

Bosna Hersek eğitim danışmanlığı olarak tedirginliğinizin giderilebilmesi için gerekli tüm bilgileri sizlerle hem belge hem de video formatında sunabilmekteyiz. İsterseniz üniversitelerdeki eğitimlere canlı olarak da katıltabilirsiniz. Bunun için kamera sistemin kullanmaktayız. Bu sayede okulların ortamlarını canlı olarak da izleyebilmektesiniz. Bu imkân ailelere de sunulabilmektedir. Okulun belli terlerinde bulunmakta olan kamera sistemi sayesinde her şey güven altında olmaktadır. Güven eğitim ve hayattaki her şey için en önemli duygu olarak kabul edilmektedir. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak güven hakkında size elimizden geleni hissettirmek ilk amacımızdır.

Bosna Hersek eğitim danışmanlığı hizmetlerimiz arasında;

  • Üniversiteye kayıt işlemleri
  • Yurt ya da ev kiralama
  • Bosna Hersek oturum izni belgesi çıkartılması
  • Öğrenci ücretsiz dolaşım kartı çıkarılması

gibi hizmetler bulunmaktadır. Bunun yanı sıra işlemlerin takibi ve daha pek çok hizmetle öğrenci ve ailelerinin yanında yer almaktayız. Personelimizin her birinin kendisine bağlı öğrencileri bulunmaktadır. Bu sayede her öğrenci bizimle irtibata geçtiğinde sadece bir kişi ile sorunlarını çözebilmektedir. Bu kişi zaten olaylara vakıf kişi olduğu için de soru n oluştuğunda ya da ihtiyaç halinde herhangi bir hizmet adına daha hızlı destekte bulunabilmektedir.

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

WhatsApp ya da Messenger üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!