Saraybosna Üniversitesi Taban Puanları

Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi Taban Puanları

Saraybosna Üniversitesi Taban Puanları eğitimleri ile dikkatleri çeken Bosna Hersek üniversitesi aynı zamanda taban puansız kayıt işlemler...

Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi Taban Puanları

Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi taban puanları bulunmaması, üniversitenin birçok genç tarafından tercih edilmesine neden olmaktadır. Bu üniversiteye kayıt yaptırabilmek için herhangi bir sınava girmek, belli bir barajı geçmek zorunda değilsiniz. Bu üniversitenin her fakültesine sınavsız giriş yapma fırsatınız bulunuyor. Sadece lise diplomanız ve yurt dışında okuyabilmek için gerekli olan evraklarla üniversiteye başvuru yapabiliyorsunuz. Evrak işleri, oturma izni Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı kapsamında bizim tarafımızdan gerçekleştiriliyor. Üniversiteye yerleşme sürecinde yanınızda oluyor ve konut ihtiyacınızı da siz gelmeden karşılıyoruz.

Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi taban puanları bulunmayıp üniversitede bulunan fakülteler mühendislik ve doğa bilim fakültesi, sanat ve sosyal bilimler fakültesi, eğitim fakültesi, hukuk fakültesi, ekonomi ve yönetim bilimleri fakültesidir. Bunun yanında üniversitesi Boşnakça eğitim vermektedir. Bir sene hazırlık sınıfı bulunmaktadır. Fakültelere göre 1500 ile 3000 Euro arasında farklı ücretler talep eden üniversite, ülkenin başkentinde yer almaktadır. Bu sayede Bosna Hersek’in en güzel yerlerine kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, sizlere ihtiyaç duyduğunuz tüm yardımı sağlamaya hazırız. Yurt dışında okumaya karar verdiyseniz Bosna Hersek çok doğru bir karar olacaktır. Hem yaşamsal giderleriniz çok olmayacak hem de iyi bir eğitim almış olacaksınız. 1949 yılında kurulmuş olan Saraybosna Üniversitesi içinde birçok Türk öğrenci bulunmaktadır. Bosna’da ülkemizle yakın bir bağı bulunan ülke olduğu için kolay bir adaptasyon süreci geçireceksiniz.

Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Lisans Bölümleri

Saraybosna Üniversitesi Tıp Fakültesi 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Diş Hekimliği 3500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Eczacılık 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Mühendislik Bölümleri 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Güzel Sanatlar 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Veterinerlik 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Psikoloji 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Dil Hazırlık 2500 Euro

Bosna Hersek, yurt dışında okumak için oldukça ideal bir seçenektir. Ülkemizde dilediğiniz okula yerleşemediyseniz, kariyer hedeflerinizden vazgeçmek ya da ertelemek zorunda değilsiniz. Puan şartı aramayan üniversiteler sayesinde iyi bir eğitim alabilir, yabancı dilinizi geliştirebilir, farklı kültürler tanıyabilir ve kişisel, sosyal gelişiminize katkıda bulunabilirsiniz. Eğitim danışmanlığı kapsamında sizler için en uygun bölüm ve üniversite seçimini yapmaya, ülkeye alışma sürecinde yanınızda olmaya hazırız. Profesyonel ekibimizle merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlayacağız. Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi taban puanları olmadan öğrenci alımı yapmasıyla, sizin için geri tepilmemesi gereken bir fırsattır, bu fırsatı değerlendirmenizde yardımcı olabiliriz.

Sık Sorulan Sorular

Bosna Hersek’te eğitim nasıl?

Eğitim ilkokulla başlar ve 9 yıl sürer. Daha sonra ülkemizdeki gibi 4 yıl olan lise eğitimine başladım. Bundan sonra öğrenciler üniversite eğitimlerine devam ederler veya eğitim planlarına göre kariyerlerine başlarlar.

Bosna-Hersek’in vizeye gerek var mı?

Bosna Hersek ülkemizde vize istemeyen ülkelerden biridir. Ancak, Bosna-Hersek’e seyahat etmek için pasaport gereklidir. Bu nedenle pasaport ve kimlik kartı ile Bosna Hersek’e seyahat etmek mümkündür.

Bosna Hersek denklik var mı?

Evet var, Hukuk eğitiminin yanı sıra üniversitenin kendisi YÖK tarafından tanınmaktadır.

Saraybosna üniversiteleri eğitim sistemi nasıl?

Eğitim sistemi dahilinde kendinizi geliştireceğiniz çok fazla fakülte vardır. Bunların yanında kütüphane sistemi ve öğretim modelleri ile ünlü bir üniversite değeri vardır.


#bosnaherseksaraybosnaüniversitesitabanpuanları #saraybosnadauniversite #saraybosnapuanları #saraybosnadaüniversiteler #sınavsızüniversite

Puanla
[OY: 3 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!