Elektrik Mühendisliği Dikey Geçiş

Elektrik Mühendisliği Dikey Geçiş

Ülkemiz de birçok kişi elektrik mühendisliği dikey geçiş olanaklar ile eğitimlerine yurtdışında devam etmek istemektedirler..

Elektrik Mühendisliği Dikey Geçiş

Büyük firmalarda işe girmek, yüksek rakamlı maaşlar almak, geleceğinizi sevdiğiniz mesleğin üstüne inşa etmek artık zor değil. Tüm zamanınızı sınavlarla boşa harcamayın. Alın terinizi direkt olarak eğitiminize verin ve çabalarınızın karşılığını en iyi şekilde alın. Sınavsız yapabileceğiniz Elektrik Mühendisliği dikey geçiş hakkınızı kullanarak siz de en kaliteli eğitimleri alın. Yurt dışında okumanın her türlü avantajını kullanabileceğiniz Uluslararası Travnik Üniversitesi sayesinde artık sınava girmeden de elektrik Mühendisliği bölümüne 3.sınıftan kayıt yaptırabilirsiniz. Büyük paralar ödemeden, ekonomik bir öğrencilik hayatı yaşayacak, yeni arkadaşlıklar edinecek ve yabancı dilinizi geliştirme fırsatı bulacaksınız.

Sizlere bu imkanı sunan Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde her türlü teknolojik imkandan da yararlanabileceksiniz. Hayalini kurduğunuz yüksek standartta bir eğitim alabileceğiniz gibi, senelik ödeyeceğiniz eğitim rakamlarının düşük olması da cebinizi rahatlatacaktır. Senede sadece 2500 Euro ödeyerek hayalini kurduğunuz mesleğe sahip olacaksınız. Sınavsız ve sizi zorlayacak herhangi bir ön koşul olmadan doğrudan Elektrik Mühendisliği dikey geçiş imkanından hemen şimdi yararlanabilirsiniz.

Dikey Geçiş İmkanı İle Elektrik Mühendisliği

Okula başvurular 12 ay boyuna yapılmaktadır. Eğitime başlamadan önce herhangi bir dil zorunluluğu ile de karşılaşmazsınız. Türkçe destekli alacağınız eğitimler Elektrik Mühendisliği dikey geçiş yaptığınızda konforlu bir öğrenim süreci geçirmeniz anlamına da gelecektir. Hayal ettiğiniz mesleği ülkenin en iyi akademisyenlerinden dersler alarak öğrenecek, staj yapma imkanı bulacak ve mezun olduğunuzda da iş alanlarınızı artırmış olacaksınız. Türk profesörlerle tanışabilir, onların derslerine de katılabilirsiniz. Teknik anlamda her detayın düşünüldüğü ve tamamen öğrencilerin rahat etmesi göz önünde bulundurulan dersliklerde eğitim alırken gerçekten keyifleneceksiniz.

Gelecek adımlarınızı atarken ailenizi de düşünüyorsanız senelik 2500 Euro ödeyerek onları da rahatlatabilirsiniz. Yurt dışında okumanın bu denli ucuz olduğu düşünülürse başka bir ülkede bu rakamlara eğitim almanızın da olanaksız olduğunu görürsünüz. Üstelik sınav olmadan ve Türkçe destekli şekilde Elektrik Mühendisliği dikey geçiş imkanından da yararlanacaksınız. Ekstra burs almak istiyorsanız Kredi Yurtlar Kurumu’ndan geri ödemeli kredi bursu için başvuruda bulunabilir ve böylece ekonomik koşullarınızı daha da iyi hale getirebilirsiniz.

Aylık harcama miktarınızı 300-400 Euro civarında yaparak her türlü ihtiyacınızı da en güzel şekilde karşılamış olursunuz. Yaşam koşullarının bu denli iyi olduğu Travnik’te öğrenci olmak için sizleri hemen Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerimize bekliyoruz. Tüm ihtiyaçlarınızda sizlere yardımcı olacak danışmanlarla başvuru ve kayıt işlemlerinizi yaptırabiliriniz. Okul ve ülke hakkında detaylı bilgi alabilir, işlemlerinizde sıkıntı çekmeden eğitiminize başlarsınız.

 

 

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!