Travnik Üniversitesi Taban Puanları

Travnik Üniversitesi Taban Puanları, Travnik Üniversitesi Türkçe eğitim tercihi ile geleceğin doktoru, mühendisi, mimarı, öğretmeni, diş hekimi, fizyoterapisi, hemşiresi olabilir; kendinizi en iyi noktalarda görebilme fırsatı edinebilirsiniz. Lise diplomanız ile koşulsuz şartsız kabul edileceğiniz Travnik Üniversitesinde Türkçe okumaya başladıktan sonra yaşam koşullarına göz attığınız zaman bu üniversitede okumanın avantajları ve Travnik koşullarının kalitesi karşısında şaşkınlığınızı gizleyemeyeceksiniz. Zengin bir kültürü bulunan Travnik sosyal aktivite bakımından da size aradığınızı verebilecek; öğrencilere öğrenmeyi öğretebilecek yöntem ve tekniklerle karşınıza çıkarak en iyi eğitim olanaklarını edinebilmenize yardımcı olmaktadır.

Son derece başarılı öğrencilerle eğitim öğretim hayatını senelerdir başarılı bir şekilde sürdüren üniversite her sene birbirinden zeki ve akıllı öğrencileri mezun ederek iş sahibi yapmaktadır.

Euro Star eğitim danışma merkezine başvuruda bulunarak üniversite ile ilgili harç ücretlerini ve Türkiye’den geliş gidiş için yararlanılan ulaşım aracı; ulaşım zamanı gibi faktörler hakkında bilgi edinebilirsiniz. Uluslararası çevrede edinebileceğiniz bu üniversitenin YÖK denklik diploması veriyor olma avantajı da sizlerin bu üniversiteye daha ılımlı bakmanızı sağlayan etmenler olarak görülmektedir.

Travnik Üniversitesi Diş Hekimliği (Türkçe Eğitim)  4000 EURO

Travnik Üniversitesi Eczacılık Bölümü ( Türkçe Eğitim) 3000 EURO

Travnik Üniversitesi  Hukuk Fakültesi ( Türkçe Eğitim  1750 EURO

Travnik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği ( Türkçe Eğitim ) 2500 EURO

Travnik Üniversitesi Psikoloji Bölümü ( Türkçe  Eğitim ) 1975 EURO

Travnik Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon ( Türkçe  Eğitim ) 2500 EURO